Košty, výstavy a další akce

Co se u nás během roku děje?

JARO

• Košt mladých vín  (v období duben – květen)

Příjemná ochutnávka mladých vín ze Svatobořic-Mistřína a okolních obcí, obohacená o vína profesionálních vinařství regionu.

Košt mladých vín organizuje Klub vinařů Svatobořice-Mistřín, společně s vinařstvím Josef Dufek.

POZDNÍ LÉTO

• Zarážání hory a akce spojené s vinobraním

PODZIM

• Svatomartinské hody + košt mladých vín

ZIMA

• Žehnání vína

Chcete nás navštívit?

Rádi vás uvidíme!

Naše akce jsou určené pro širokou veřejnost z blízka i z dáli. Každá návštěva nás potěší.

Konkrétní termíny akcí není možné z organizačních důvodů dlouhodobě plánovat. Sledujte naše AKTUALITY, kde najdete i pozvánky na naše akce spolu s detaily a termíny.

Kde nás ještě potkáte?

KLUB VINAŘŮ Svatobořice-Mistřín přímo organizuje výše uvedené akce a dalších akcí se účastní. Naši zástupci nechybí na lokálních výstavách a koštech, které se konají v dalších vesnicích Slovácka: Milotice, Dubňany, Ratíškovice, Kyjov aj.

Navštěvujeme vinařství moravská i zahraniční. A také se zapojujeme do profesionálních vinařských událostí, soutěží apod.